Відгуки по курсу "Англійська за 2 місяці"

Щиро вдячна усій команді Lucky Start за такий зрозумілий, доступний і фахово підготовлений курс " Англійська за два місяці ".🤗 Дуже важливо дотримуватися усіх рекомендацій, щоб отримати найкращий результат ✊ Коли виникають якісь запитання, чи потрібна допомога - тебе завжди почують (зворотній зв'язок налагоджено дуже добре). Надзвичайно задоволена своїм рівнем англійської на сьогодні, завдяки мотивації курсу позбулася мовного бар'єру через страх сказати щось неправильно. Отримала величезне задоволення від прослуховування пісень🌹 приємні бонуси і подарунки в кінці курсу 👌
Одним словом - я " засмакувала" вивчення англійської з Lucky Start і зупинятися після цього не планую😉 Бажаю успіхів усім😎
Vynnychuk Nadia
У курсі найбільше подобається легкість навчання.
Коли вперше побачила інформацію про курс, то довго не наважувалася розпочати навчання. Маючи досвід звичайних стаціонарних курсів, вже до другого заняття навіть не доходило, то тут з кожним уроком ставало все цікавіше. Я з нетерпінням чекала, які пісні будуть до вивчення на уроці (моє улюблене😀).

Немає нудних правил, а замість них доступні приклади. Олеся не тільки навчає, але й підтримує під час вивчення мови. Усім, хто сумнівається чи наважитися на навчання у Lucky Start раджу не зволікати, бо це найдешевша і 100% правильна інвестиція у себе.
Galyna Smaga
Пройшовши курс "Англійська за місяці 2" від Lucky Start, можу впевненно рекомендувати своїм друзям, дуже доступно, все зрозуміло. Від мене потрібен був час на урок, я кожен день виконувала завдання сумлінно по одній годинні. Дякую Lucky Start та Олесі, за цей чудовий, продвинутий курс.
Ilona Podtykan
🤗Завдяки курсу" Англійська за два місяці" я зміг не тільки підвищити свій рівень знань, а ий весело та цікаво провів час. Дуже цікаво і легко навчатися. Після кожного уроку вже є нові знання. Гарні вправи для запам'ятовування. Навчання діийсно цікаве і результативне. Усім рекомендую даний курс.
Jan Vincent
Коли мені потрапила інформація "Англійська за 2 місяці", я довго не думала і відразу вирішила придбати цей курс.

Справа в тому, що я вже два роки живу в Америці і все ніяк не могла почати говорити, я боялася самостійно виходити в суспільство. Коли почала навчатись на курсі стало цікаво і захоплююче. Мій чоловік американець і мені потрібно кожен день спілкуватися з ним, раніше ми спілкувалися через перекладач, а зараз я можу на побутові теми спілкуватися з ним вільно і легко.

Я стала самостійно їздити в магазин і у мене пішов страх спілкування, чую компліменти від оточуючих людей, що моя англійська стала значно кращою. Я дуже рада цьому. Це дало мені більше свободи. Я безмежно вдячна Олесі і всій команді, хто створив такий чудовий курс! Все просто, легко і доступно! Я з великим задоволенням буду рекомендувати своїм знайомим, які хочуть вивчити мову. Бажаю Олесі і всій команді успіхів і процвітання в такій потрібній і добрій справі!
Наталія Джонсон
Я хотіла вивчати англійську і шукала для себе відповідну програму, щоб було зручно, комфортно, без стресів і перевантажень.

Чотири місяці тому я стартувала в програмі і успішно пройшла курс навчання, зараз на етапі повторення.Базова основа знань у мене була, але потрібна була система, яка допоможе доповнити і запустити набуті знання раніше.
І я вдячна, що я стала студентом на цьому курсі.

Я отримала багато практичних навиків, вивчила багато нових слів, більш впевнено почуваю себе в спілкуванні.
Вдячна за комунікацію, зворотній зв'язок та підтримку. Я зрозуміла, що можу розмовляти і розуміти англійську мову.

Це мій перший, але головний старт і я буду впевнено йти далі!
Tamara Gorenyuk
Англійська завжди була для мені чимось дуже далеким і не досяжним. Не один раз були спроби вивчити але це ні до чого не приводило. Все було не зрозуміле і здавалось, що це не для мене. Пройшовши курс, моя думка змінилась. Формат навчання дуже цікавий, невимушений, доступний і зрозумілий. Я полюбила англійську знову. В курсі «Lucky Start» я знайшла підтримку і мотивацію, що в подальшому привело мене до здобутих знань, які я буду вдосконалювати і на дальше користуючись отриманими на курсі знаннями і методами. Дякую за таку можливість!
Наталя Мельничук
🤗Мені дуже сподобався курс «Англійська за два місяця».
Я працюю і проживаю в англомовній країні, цей курс для мене просто знахідка. З кожним уроком отримуєш все нові і нові знання, також покращуєш та збільшуєш свій словарний запас.
Хочу подякувати Олесі та команді за дуже ефективний, навчальний курс!!!!
Оксана Сидоренко
Ніколи не пізно вчитися, це я про вивчення англійської за програмою Lucky Start. Дуже дякую, Олесі Бондарук, за просте роз'яснення і легке подання матеріалу для розуміння поетапного вивчення мови. Ця методика працює. Я вивчала до цього часу хаотично і все переплуталось в голові, а тут просто і зрозуміло розклали мені по поличках. Я зацікавилась піснями і їх перекладом, старанно підібраний матеріал і для перегляду фільмів. Ще раз дякую, хай Вам щастить.
Alla Lototska
💯👍Дуже вдячний Олесі за зроблену нею роботу та всіх, хто також причетний до просто величезного об'єму роботи яка була зроблена по створенню курсу. Для того щоб такі як я могли дуже швидко і з мінімальною кількістю помилок почати якісно вивчати англійську мову. Ці два місяці пролитіли як одна хвилина, а знання, які залишились більші, ніж за попередні 5 чи можливо і більше років. Всім, кому дійсно потрібно вивчити мову - рекомендую!!!
Олександр Чечіль
👍З Lucky Start вивчати англійську одне задоволення! Багато розмовної практики дають високий результат у розмовній мові! Граматичний матеріал висвітлений дуже просто і легко! В уроках є все, що потрібно для легкого та ефективного навчання: аудіо, відео, граматика, додатковий матеріал. Дякую Олесі за постійну підтримку та супроводження у вивченні цього курсу! Всім рекомендую!💯 З Lucky Start ви швидко заговорите англійською!
Оксана Полевик
🤗Хотів би залишити і свій відгук про цей курс. Це дійсно працює! Мої рівні англійського До і Після курсу - це зовсім різні. Рекомендую всім!Якщо вагаєтесь, то не варто!

Якщо все будете виконувати сумлінно, то будете вражені від результату. Окремо хочу подякувати Олесі. Це дуже добра, привітна людина, яка завжди дасть пораду і допоможе.
Ігор Пішак
😊Вдячна Олесі та її команді за цей надзвичайно систематизований та збалансований курс! Після Вашого курсу здала екзамен і пройшла на В1. Він дійсно практичний і дає високі результати!
З цим курсом в мене з'явилася надія, що ще не "все втрачено", звичайно, особисто для мене, у вивченні цієї гарної та надзвичайно красивої мови!
В ньому ви знайдете мотивацію, граматику, а також можете вивчати англійську по пісням, тут є багато цікавих рекомендацій та посилання на корисні ресурси.
Вашій команді бажаю не зупинятися, а розробляти курс з вищем рівнем вивчення! Дякую!
Олеся Нагорняк
💯👍🤗Просто чудова можливість заговорити англійською за 2 місяці. Так, це справді працює! Мій син (йому 10 років) пройшов курс з Olesia Bondaruk і почав розмовляти англійською. Якщо чесно, то я здивована. Навіть не вірила, що це можливо. Навчання було насичене і цікаве. Ми дуже задоволені. Ви йому дали гарний поштовх. Тепер у мого сина є бажання далі розвиватися в цьому напрямку. Зараз він спілкується з носіями мови, постійно наспівує англомовні пісні, переглядає фільми. Я навіть трохи підучила з ним, бо перевіряла і допомагала. Велике вам ДЯКУЮ!!!
Галина Шльомська
👍Багато разів, я намагалася покращити "свою англійську" , але завжди чогось не вистачало: коли часу, коли натхнення..., важко було систематизувати для себе всі часи, але з курсом " Англійська за 2 місяці", я таки знайшла час і бажання для англійської, оскільки я змогла сама контролювати свій час для навчання, але найголовніше - дуже зрозуміло,цікаво і систематизовано побудовані самі уроки! Дякую Олеся! Успіхів Вам! Рекомендую всім, хто ще вагається!🤗
Маряна Соповська
🤗Дякую, Олеся, за курс вивчення англійської мови за два місяці. Раніше я вже пробувала вчити мову по кількох методах, але бажаного результату не було, так як в школі я вчила німецьку мову і англійська була для мене далека і недосяжна. Після проходження цього курсу я зрозуміла, що англійську мову можна вивчити. Курс розроблениий прекрасно, все доступно і зрозуміло. Тільки треба наполегливо займатися кожного дня і обов'язково дотримуватися всіх рекомендацій. Я дуже задоволена даним курсом. Хто хоче вивчити англійську мову рекомендую вчити по методу Олесі!!!
Olga Mykytiuk
Я живу у м.Львів, учень 11-го класу. Вивчаю англійську в школі, планую навчатись за кордоном і потрібна розмовна англійська на високому рівні. Вирішив пройти курс «Англійська за 2 місяці». Мені дуже допомогла погрупована та чітко зібрана інформація згадати все, що я вчив і закріпити це піснями та розмовними вправами!!! Після проходження цього курсу я подолав мовний бар'єр, і коли цього літа був у Канаді, то знайомився і вільно спілкувався з носіями мови. Хочу сказати велике ДЯКУЮ Олесі, за те що грамотно, цікаво та професійно підібраний матеріал для курсу! Вчіть англійську мову та відкривайте для себе нові можливості 🙂

Pavlo Byk
Пройшов курс «Англійська за 2 місяці». Перед цим довго ходив до репетиторів, дивився онлайн відео по вивченню англійської мови та все було дуже важко і повільно. Вже після проходження 1-го місяць, відчув високі результати! Ця методика дозволяє навіть не напрягаючись і не витрачаючи багато часу поринути в світ англіської мови і впевнено почуватись в англомовному середовищі навіть таким «лентяям» як я😅 Олеся, дякую, що ти вкладаєш душу в цю благодійну справу😊👍 вчіть англійську і буде Вам море по коліна)))
Бойко Олександр
I spent 2 months of my summer with great pleasure because l studied English at Lucky Start. It helped me to improve my speaking and listening skills. Olesia is a good teacher and lessons are very interesting. I highly recommend the course "English in 2 months".💫💫💫😊
Аня Козел
Цікавий курс👍 зараз проходжу і дуже задоволена 😊 цікаво поданий матеріал. Саме головне, що використовується така лексика, яка допомагає вільно спілкуватися англійською, без зайвих непотрібних матеріалів, що зазвичай дають на онлайн курсах. Рекомендую тим, хто хоче краще вивчити мову 👍🙃
Alinka Zarachna
Мені дуже подобається курс навчання, сам курс вивчення складений по-простому, це дає змогу краще зрозуміти англійський, мотивація, з правильно підібраними піснями, звичайно зміни є у вивченні англійської.
Дякую дівчатам❤️
Yuliia Melnyk
Легко, доступно, із задоволенням, гарні відео, приємний голос😍. Навчитеся говорити, навіть якщо ніколи не розмовляли англійською, як я😊
Краще запам'ятовуються слова по цій методиці, вивчаючи фрази у контексті. Не гайте часу, починайте вивчати мову вже сьогодні 😊
Bohdana Bila
Мені 14 років і я можу впевнено сказати що цей курс справді результативний і цікавий у вивченні. Мої знання з англійської і вимова є найкращими серед учнів мого класу, а були нижче середнього рівня. Ніякі заучування і репетиторства не дадуть такого результату, а ще отримуєш задоволення від самого процесу. Я однозначно рекомендую цей курс!
Sofia Voitko
Пройшла навчання онлайн. Програма дууужеее сподобалась, все доступно і цікаво. Олеся молодець 👍В мене з'явилось більше бажання проводити час з англійськими піснями і тішитися коли вдається зрозуміти хоть щось :) Я початківець, анг мови в школі не вчила, тому пишаюся собою, що я вже розумію не лиш слова, а цілі фрази. Тому порада для тих, кому страшно, в кого якісь сумніви - не бійтесь. Програма дійсно цікава 👍
Nina Hryb
Мабуть багатьом знайома ситуація, коли вивчаєш англійську мову роками, знаєш граматику на відмінно, а говорити так і не можеш. Курс, розроблений Олесею, дійсно сприяє тому, щоб почати говорити, причому легко і без напрягу. Рекомендую тим, кому необхідно переступити мовний бар'єр.
Олеся Меншикова
Рекомендую усім, хто бродить по YouTube і на просторах інтернету в пошуках "як вивчити"?😲 Просте і доступне пояснення, легкі розмовні фрази, гарні пісні...👍 Цікава програма і багато корисних порад по вивченню англійської! Я почала розуміти (вловлювати) мову, яка донедавна була важкою і незрозумілою.
Svitlana Dub
Олеся, щиро дякую Вам за цей курс англійської!!! Все дуже доступне і зрозуміле! Мені дуже подобається методика вивчення цього курсу, і я набагато краще почала розуміти і говорити англійською!!
Luda Shumkiv
Дякую Olesia Bondaruk за цікавий і корисний курс! 👍 Він допоміг мені більше зрозуміти англійську мову. Розмовна мова ще лишилася проблемною, бо дуже мало спілкування англійською, але з кожним дне відчуваю себе все впевненіше. Зараз все залежить від мене.
Тетяна Зубрин
😊Я познайомилась з Олесею на початку цього тижня, по телефону. Мене зацікавила ця методика, бо всі мої намагання вивчити мову зводились нанівець. Вирішила спробувати. До цього брала приватні уроки, потім два курси в загальній групі, займалась по додатках. Перший день була у піднесеному оптимістичному настрої, на другий день оптимізм пропав. Я не могла виконати завдання, де треба було записати те, що я почула після прослуховування пісні. А я нічого не почула... потік незнайомих слів. Продовжувала слухати і слухати, потім почала переходити до інших пісень... 🤗УРА!!! Я чую окремі вирази, чую знайомі слова, я можу перекласти. Це круто! Займатись дійсно цікаво, вибираєш зручний час, нічого не вчиш на пам'ять. У мене було три незнайомих мені слова, ну ніяк не могла запам'ятати. А сьогодні все залишилось в голові. Вірю, що з допомогою Олесі я все ж таки подолаю мовний бар'єр. Звичайно, дорога в гору легкою не буває... над цим потрібно працювати!!!
Tetiana Glushko
Закінчила курс навчання, що тривав 2 місяці і хочу сказати, що школа і 6 років університету - це зовсім нічого в порівнянні з курсом Olesia Bondaruk "Англійська за 2 місяці"
Я стільки всього згадала і вивчила, так просто все розказано і роз'яснено, що впитуєш знання як губка😀
Проходила перші дні нового тижня і вже цікаво було, що буде далі.

Thank you for it😀
Проживаю в США зараз і мені це дуже допомагає у спілкуванні, бо те, що вчили до того, з книжок, вимова слів, сполучення букв - і близько не схоже.

Хочу ще....😂
Uliana Bobko-Senchyshyn
Я вже пройшла цей курс і щойно повернулась з відпустки, де розмовляли лише німецькою і англійською. Знання мови це така ж необхідність як страхування чи правильне місце відпочинку. 🤗
І так було приємно, що в мене фрази, які я вивчила на уроках, просто від зубів відлітали✅
Спробуйте курс! Він того вартий! І подорожуйте спокійно в своє задоволення :)
Iryna Rysak
Дякую, Олеся, за Ваш курс, Ваші старання донести його нам в легкій, цікавій та доступній формі. Вивчаючи англійську роками самостійно, з репетиторами, на курсах, я тільки зараз, за Вашою методикою, легко зрозуміла побудову речення, часи та багато іншого ( наприклад: коли я маю сказати must, а коли have to, чи should). А саме головне, що я змогла побороти той страх, щоб почати чи підтримати розмову з іноземцем. Звичайно, я ще маю зробити багато роботи, приділити більше часу для вивчення, але бар'єр подолано, мотивація є. Отже, курс «Англійська за два місяці» це є круто, це працює👍.
Olena Soltys
Дякую щиро Olesia Bondaruk за цікавий курс. Все стало набагато простіше для мене : відео-аудіо, фільми,музика. Матеріал в уроках дуже доступний, не нагружений філологічними термінами, що сприяє легкому вивченню. Дуже класна методика курсу і можна переглядати попередню пройдену тему якщо потрібно. Раджу усім вивчати англійську бо часи міняються вона стає все більше і більше потрібною !!!😃👍
Sofia Davidenko
Дуже вдячна Олесі за терпляче відношення та розуміння;) курс це просто якесь нове відкриття! англійська це не страшно, трішки часу , терпіння і наполегливості... головне почати і з кожним днем все стає зрозумілим! Стикаючись з різними ситуаціями ( що пов'язані з мовою) ти підтягуєш як магніт все більше і більше слів, висловів...це працює 🤗🥇🏆
Yuliya Denys
Я дуже задоволена курсом навчання, який проводить Olesia Bondaruk, і рекомендую усім. Це класна і доступна програма навчання, до дрібниць продумана Олесею, навчання приносить море задоволення!!!
Мар'яна Слобода
Олесечко, дякую тобі за терпіння!!! Я навчання розпочала взагалі з нуля!!!! До цього вивчала німецьку мову!!!! Все в навчанні просто і зрозуміло!!! Звичайно потрібно і самому навчатися, все залежить від власної мотивації! Якщо Вам потрібно дійсно вивчити англійську мову-рекомендую!!!
Оксана Пилипович
Англійська мова відкриває нові можливості! Ще рік тому, я мріяла вивчити англійську, але не знала з чого розпочати вивчення. Дякуючи Олесі та курсу Англійська за 2 місяці, я пройшла програму від A до Я, структурувала всі знання граматики та почала сміливо розмовляти англійською, подолала мовний бар'єр, хоча раніше завжди переживала, що скажу щось неправильно. Також відкрила в собі нові таланти і вже маю роботу в іноземній компанії. Мрійте, ставте нові цілі і сміливо крокуйте до них. А Lucky Start вам допоможе ⭐⭐⭐
Інна Кокорська
Всім хто хоче говорити англійською обов'язково раджу пройти курс « Англійська за два місяці» з Олесьою!!!! Неймовірно цікаво і взагалі без напрягу. Багато часу на скучні уроки - це не про цей курс, тут взагалі все по іншому. Результат є !!! Програма так складена, що абсолютно все , що потрібно для вас підготували . Олеся дуже доступно і зрозуміло роз'яснює , і стимулює так , що хочеться займатися. Ну, що там розповідати?!спробуйте і переконаєтеся! Це дійсно круто!
Тоня Горобець
Приєднуюсь до всіх вищенаписаних коментарів , і хочу добавити, що Олеся не тільки чудовий викладач, але й прекрасний психолог з яким вивчення англійської приносить задоволення, і тільки позитивні емоції. В результаті за курс "Англійська за 2 місяці" Я значно підвищив свій рівень англійської, що не вдавалося мені протягом навчання школі, університеті. Дякую Олеся😊😊😊
Andriy Vasechko
Англійську вчила в школі 40 років тому через силу і безуспішно. Коли вирішила йти на курс, були сумніви чи зможу? Але вони розвіялись на першому ж вебінарі. Курс- потужний поштовх до швидкого вивчення мови по системі поліглотів та лінгво- коучингу.Присутня також психологічна підтримка на шляху до справжнього знання мови. А ще, з такою симпатичною, завзятою, енергійною, щирою, впевненою викладачкою як Олеся, вчити англійську - одне задоволення!!!
Тетяна Гнечко
Before incorporating visual aids into speeches, the speaker should understand that if used incorrectly, the visual will not be an aid, but a distraction.Before incorporating visual aids into speeches, the speaker should understand that if used incorrectly, the visual will not be an aid, but a distraction.
Iryna Budai
ЦЕ - щось нове і, я впевнений, такого ви ще не пробували... А, найголовніше, це дозволить вам і після курсу розвиватись і вчитись самому!!! А вратість, в порівнянні з репетиторством, просто смішна))) Рекомендую!!!)
Андрій Клоб
Я також проходжу зараз цей курс "Англійська за два місяці" мені подобається такий метод викладання. До цього курсу я мала деякі знання з англійської, але це було просто багато окремих слів, які я не могла використовувати в розмові. А тепер я знаю як правильно будувати речення в різних часах, ставити запитання. Дуже багато корисної інформації вкладено в цей курс, дуже зрозуміло, нічого зайвого, все легке для сприйняття. Викладач рекомендує хороші програми,які допомагають у вивченні англійської!
Альбіна Гудкова
Дуже рада, що пройшла курс разом з Олесею! Ніколи не думала, що вчити англійську так легко, а головне - доступно! Професійність Олесі і її любов до своєї роботи - це те, що допомогло мені досягти успіху у вивченні англійської, здолати мовний бар'єр, збагатити словниковий запас, стати впевненою в собі. На початку курсу я не могла говорити англійською, хоч деякі слова знала, погано сприймала їх на слух, боялася заговорити. Та зараз все змінилося: відчуваю себе "своєю" у колі іноземців. Жодного дня не пожалкувала, що вибрала цей курс, адже, це супер-курс! І раджу його всім, хто ще не вирішив, де вивчати англійську!😊
Yuliia Prokopenko
Я проходила курс «Англійська за 2 місяці» у липні-серпні. Хочу також залишити свій відгук. Щаслива, що прийняла таке рішення тоді, тому що в курсі дуже сильні мотиваційні вебінари, гарно підібрані матеріали в уроках, потрібна лексика для подорожей, знайомства, спілкування по телефону і т. п. Рекомендую цей курс усім бажаючим покращити свою англійську і не важливо, який у вас рівень зараз, тому що Олеся дає схему вивчення, яку можна використовувати по життю у всьому, за що ви будете братись. Особисто мені цей курс допоміг позбутися мовних бар'єрів та страхів, тепер я сміливо можу говорити англійською, а також поповнила свій словниковий запас. Рекомендую!👏
Юлия Кузмичёва
Працюючи за кордоном англійська мова є важлива для спілкування,а також це є покращення в плані фінансів. Даний курс англійської мови допоміг мені як початківцю за короткий термін розібратись з часами і з граматикою. Завдяки своїй наполегливій праці,І професійній роботі вчителя Олесі, я розмовляю англійською мовою. Курс просто бомба для тих хто хоче вивчити англійську мову. 😀🤗
Роман Долишний
Хотіла додати ложку дьогтю у бочку з медом...... ТА НЕМА. Незалежно від віку та напрямків діяльності, сімейного стану та зайнятості цей курс підійде будь - якій людині, яка хоче спілкуватися англійською. Коуч Олеся - цікавий співрозмовник, викладення матеріалу відбувається ненавязливо та доступно для різного рівня попередньої підготовки. Дякую за курс,дякую усім одногрупникам, дякую усім, хто приймав участь разом зі мною у спікінклубі!!!!! Сподіваюсь, що кожен, завдяки цьому курсу, став ще на один крок ближче до своєї мрії!!!!!
Анна Волкова
Дуже задоволена, що пройшла цей курс. Олеся дуже доступно і докладно все роз'яснила і допомогла впорядкувати попередні знання і багато чого побачити по новому. Схема навчання дуже цікава і доступна кожному. Я полюбила Англійську знову і буду продовжувати її вдосконалювати користуючись отриманими на курсі знаннями і методами. Дякую за цікавий для мене і вдалий експеримент. Рекомендую!
Олена Дем'янович
Дякую за курс «Англійська за 2 місяці». Це велика можливість досягти нових висот в житті. Завдяки курсу я підняла свій англійский з нуля. Дякую Олеся за твою роботу.
Анжела Романовна
Англійська завжди здавалася мені чимось дуже далеким....Багато разів починала вивчення...і це ні до чого не приводило(((.Пройшовши курс з Олесею....все стало на свої місця.Англійська тепер реальна і дуже логічна.Освоїла граматику , позбулася мовного барьєру.....і маю велике бажання удосконалювати свою англ.Дякую Олеся))!
Галина Кинів
Я взагалі не вчив англійську в школі і до початку вивчення курсу знання були відверто кажучи на примітивному рівні. Значних результатів від занять не чекав, були присутні великі сумніви щодо його ефективності. Але вони швидко розвіялися. Курс не передбачає нудного марудного заучування матеріалу, заняття побудовані дуже цікаво. Граматику і лексику суттєво підтягнув, з'явилось розуміння правильної побудови речень і запитань. Абсолютно новим для мене були «крилаті фрази» і абсолютно неочікуваний їх переклад. Це було відкриттям для мене. Зе бест оф зе бест - це спікін-клаби! Коуч з повним розумінням і відповідальністю ставиться до своєї роботи, з увагою до кожного учня! Працювати було надзвичайно легко і приємно! Рекомендую курс усім, у кого є тверде бажання підтягнути рівень англійської. Це того варте!
Iurii Romanuk
Курс дуже ефективний! Вивчала англійську в Lucky Start в травні-червні. Цей курс допоміг мені за короткий термін систематизувати всю граматику, зрозуміти часи:🕰️ коли і що використовувати, швидко і легко поповнити лексичний запас. І найголовніше, побороти мовний бар'єр. Вчити англійську з коучем дуже легко і з задоволенням. 👉Рекомендую цей курс усім, хто хоче легко і впевнено спілкуватися англійською за дуже короткий час.
Інна Кокорська
Проходила курс "Англійська за 2 місяці", перед тим, як записатися на курс, були сумніви - лише 2 місяці? це не реально )))) Але зважилась і дуже задоволена курсом. Все зрозуміло і дуже цікаво, всього 2 години в день і результат не заставить себе чекати. Не реальне стає реальним ))). Дякую, Олеся,за таку можливість,за допомогу і підтримку😊
Nataliia Panteleymonova
Навчалась на курсi. Хочу сказати, що досi жодна практика та заняття не були настiльки цiкавими, простими та ефективними. I найголовнiше, все залежить вiд власного бажання. Рекомендую, раджу усiм, в кого є бажання почати розумiти та розмовляти англiйською. Не залежно вiд вiку, зайнятостi чи iнших обставин! Олеся, дякую!!!
Таня Милютина
Пройшов курс «Англійська за 2 місяці». Перед цим довго ходив до репетиторів, дивився онлайн відео по вивченню англійської мови та все було дуже важко і повільно. Вже після проходження 1-го місяць, відчув високі результати! Ця методика дозволяє навіть не напрягаючись і не витрачаючи багато часу поринути в світ англіської мови і впевнено почуватись в англомовному середовищі навіть таким «лентяям» як я😅 Олеся, дякую, що ти вкладаєш душу в цю благодійну справу😊👍 вчіть англійську і буде Вам море по коліна)))
Бойко Олександр
Якщо англійська це не для Вас? 🤔То Вам тільки сюди..😉 Цей курс показав мені, що вчити мову може бути цікаво.. з кожним днем приходить розуміння, що це реально! Дякую, Олеся, що дала можливість відкрити, дотепер незвіданий світ англійської!
Oksana Valchuk
Привіт 👋. Мене звати Марина. 🙂 Я давно мріяла удосконалити свої знання з англійської мови для того, щоб вільно відчувати себе в англомовному середовищі. Адже сучасному світі англійська мова є необхідністю.Все не вистачало часу та дисципліни. Я щаслива, що доля познайомила мене з Олесею. Не вагаючись, я прийшла на курс. Від курсу я очікувала цікавої програми, ретельного роз'яснення матеріалів. В результаті я отримала прекрасного педагога, багато нових друзів, (як співвітчизників так і іноземців), цікаву та зрозумілу інформацію для вивчення мови. Тепер я подолала свій мовний бар'єр, я впевнено почуваю себе у англомовному середовищі, я переглядаю фільми і слухаю пісні англійською мовою. Завдяки цьому курсу моя англійська мова стала досконаліша. Я рекомендую цей курс для тих, хто за 2 місяці хоче мати можливість використовувати англійську мову для навчання, бізнесу, подорожей та спілкування. Для тих, хто ще не вчив але має бажання. Для тих, хто вже вчив, але не мав результату. З ЦИМ КУРСОМ ВИ ГАРАНТОВАНО БУДЕТЕ МАТИ РЕЗУЛЬТАТ. Перед Вами відкриється безліч можливостей. Не пропустіть Ваш шанс отримати життя наповнене новими фарбами!!! БАЖАЮ УСПІХІВ 😉
Marina Pavlovska
Хочу поділитися враженнями від курсу " Англійська за два місяці". Я навчалась на курсі у травні-липня 2018 року. До проходження курсу, англійська мова була лише моя мрія!!! Два роки вже вчила її, пів року вчила з репетитором, але так і не заговорила. Після двох недільного вивчення мови на даному курсі я вже розуміла пісні, полетіла за кордон і змогла замовити собі їжу в кафе. Тобто вже на елементарному рівні я розмовляла!І І це дуже круто!!! Я просто щаслива, що познайомилась з Олесею і нарешті аж тут моя мрія вивчити англійську здійснилась!!!👌 Тепер можу говорити англійською по Skype. Ви уявляєте????? Я...... ГОВОРЮ АНГЛІЙСЬКОЮ!!!! Сама собі не вірю!!! Бо колись я думала, що це не реально!!! Де брати співрозмовників, цього теж вчить курс. Це дійсно унікальна методика вивчення англійської мови, яка ще й пропрацьовує страхи та стереотипи, які в нас закладені з дитинства. І коштує смішні гроші. Бо я навчалась, за дуже великі гроші, але так і не заговорила. А тут просто диво....🤔 Я можу спілкуватись на побутовому рівні з іноземцями. Щиро дякую Олесі, за її старанну роботу і терпіння до нас. Та бажаю надалі творити свої чудеса з вивченнями мов. А ще, друзі, вчіть англійську, і не просто вчіть, а вчіть її в кайф, в своє задоволення і подорожуйте по світі, з радістю і впевненністю, що вас зрозуміють і ви зрозумієте!!!!😃Good luck!!! See you!!!
Ирина Овчинникова
Займалася з Олесею індивідуально, дякуючи їй я здала перехідний екзамен на В2 business і відкрила візу в США, а також навчилася любити англійську! Що дуже дивно, бо ще пару місяців тому думала, що це найгірша каторга і половина фільмів англійською для мене звучали , як заклинання 😂 Олеся не просто "репетитор " , а заряд мотивації , та, хто допоможе повірити в себе і свої сили!
Юлия Чеховска
Завжди мріяла вивчити добре англійську мову, але бракувало підтримки та мотивації. В курсі "Lucky Start" це все є. Навчання проходить легко та невимушено, тому що все зрозуміло і дуже цікаво. Після розмовного клубу з викладачем Браяном стало зрозуміло, що це працює і я добре розумію носія мови. Дев'ять тижнів пролетіло дуже швидко, аж шкода, що вже не буде того нетерплячого очікування нового уроку. Дуже-дуже вдячна Олесі за її працьовитість та відданість тому, що вона робить!!! Це дуже потрібно!
Lilya Ruda
Привіт. Мене звати Ніна. Я ще не закінчила курс "Англійська за два місяці". Пройшла 4 тижні. І хочу сказати, що відмовлятись не буду, а навпаки буду продовжувати, тому що результат є вже. Методика, яку пропонує Lucky-Start дуже хорошо, і заняття з Олесею мотивують не тільки на англійську мову а і на інші види нашої діяльності як вдома так і нароботі. Великий заряд позитиву!!! Уроки доступні, структуровані та продумані. Хороша основна база граматики та лексики для базового спілкування. Багато хорошої інформації/джерел/ он-лайн словників на майбутнє, як саме правильно продовжувати вчити, або навіть краще сказати, пізнавати англійську мову. Щасливий початок є, а далі все залежить від нашого бажання та потреби. Я щаслива що випадково побачила на фейсбуці Олесине оголошення, одразу спробувала і вже маю результати. Рекомендую!!!!
Nina Palamarchuk
Олеся, перш за все, дуже вдячна за такий неймовірно цікавий курс! Намагалась вчити мову різними способами, і всі вони були схожі, а ваш курс я б назвала " Англійська в задоволення". У свою роботу ви вклали душу, тому і вчити мову хочеться по вашому курсу. Це цікаво і захоплююче! Це новий сучаний і природній метод вивчення! Коли не маєш часу, можеш просто слухати чарівну ненав'язливу музику. Коротенькі аудіо легко запам'ятовуються. Олеся, ви - просто професіонал своєї справи. Завдяки цьому курсу, я зрозуміла, що заговорю англійському до такого рівня, до якого я сама захочу і це все можливо, тим більше, коли вивчення мови перетворилось у задоволення і стиль життя. Дуже рада, що випадково прочитала пост Олесі " Англійська за 2 місяці" і, незадумуючись, взяла його. Ні разу про це не пошкодувала і раджу кожному, хто хоче говорити англійською, спробувати. Ви просто отримаєте задоволення!
Oksana Prokhorova
Всім привіт. Я пройшов курс від Lucky Start і дуже задоволений. Спочатку був сумнів, як це заговорити за два місяці, але тільки розпочавши зрозумів, що все реально. Головне старання, багато зусиль і праці. Олесі, велике дякую. В курсі зібрана сама корисна і потрібна інформація. Мотиваційні вебінари надихали, після них і думки не було про лінь. Рекомендую всім пройти цей курс!!! Все залежить від вас, а цей курс дійсно Lucky Start :)
Антон Солобутов
Дуже вдячна пані Олесі за такий змістовний і продуктивний курс! Не сподівалася що за такий короткий час, можна одягти зразкових результатів. Дуже важлива підтримка пані Олеся, вона завжди готова допомогти, пояснити якщо щось не зрозуміло! Дуже було цікаво і легко, рекомендую всім цей курс, хто має бажання покращити свої знання з англійської мови, але ще не вирішив де вивчати!
Ulyana Korol
Англійську мову вивчав раніше,але через силу і без натхнення. Мій англійський був на мінімальному рівні. Все,що я знав було наче в тумані,ніби знаю,а говорити не можу. Випадково дізнався про курс вивчення англійської і вирішив спробувати,про що не шкодую. Рекомендую цей курс усім бажаючим вивчити та покращити свій англійський. Олеся доступно пояснює і мотивує на навчання,а це дуже важливо. Особисто мені цей курс допоміг позбутися страху у вивченні мови та подолання мовного бар'єру. Рекомендую!
Yurii Dmukhivskyi
Дякую Олеся за курс англійської!!!Особисто для мене це був важкий шлях,але це тільки через брак часу!Зате тепер після Ваших уроків мені дуже просто навчатися далі!Ваші уроки дійсно легкодоступні,навіть таким чайникам як я🙂,ще раз дякую!!!
Наталья Куцько
Залиште відгук
Про курс "Англійська за 2 місяці"