Відповіді на поширені запитання про курс "Англійська мова за 2 місяці"
Питання:
Який результат гарантуєте на виході?
Відповідь:
Повне подолання мовного бар'єру.
Рівень знань: А1-А2, якщо почнете навчання з нуля.
А2-B1, якщо вже вчили мову раніше.
Питання:
Скільки часу потрібно приділяти навчанню?
Відповідь:
Навчання займатиме рівно стільки часу, скільки Ви вирішите для нього приділити. Все ж, пам'ятайте, що чим більше часу Ви інвестуєте у вивчення мови, тим кращі отримаєте результати на виході. Щоб отримати хороший результат, достатньо приділяти 40 хв в день. Для досягнення відмінного результату - 1-1,5 години.
Питання:
Як проходить навчання?
Відповідь:
Курс триває 2 місяці і складається з 9 навчальних тижнів (модулів). У Вас буде 7 днів щоб пройти мультимедійний (тема граматики з детальним відео роз'ясненням та з новою тематичною лексикою) і написати звіт по завершенню. Всі відео подаються в записі, тому Ви не будете прив'язані до часу і зможете навчатись тоді, коли Вам зручно.
Питання:
Чи можна пройти курс з другом / чоловіком / дружиною?
Відповідь:
Ви можете проходити на курс з родичем або другом, але при цьому місце в особистому кабінеті і в закритому списку учасників групи отримає лише хтось один. Для отримання максимального результату і підтримки з боку викладача, рекомендується реєструватися окремо. Таким чином, кожен зможе отримати максимальний результат, відчуває свою відповідальність і досягне поставленої мети. Відповідальний за виконання завдань і проходження курсу буде лише учасник зареєстрований на курс.
Питання:
Куди звертатися, якщо мені знадобиться допомога?
Відповідь:
Для учасників курсу надається E-мейл підтримка та допомога тренера протягом всього навчального курсу.
Питання:
Чи залишиться відкритим доступ до навчальних матеріалів після закінчення курсу?
Відповідь:
Купуючи курс, Ви отримуєте доступ до всіх навчальних матеріалів ( відео-, аудіо уроки, PDF-конспекти, бонуси, інструкції) протягом 2-х місяців навчання, та + 2 місяці після закінчення курсу.