Ми пишаємось відгуками наших студентів
Я вже пройшла цей курс і щойно повернулась з відпустки, де розмовляли лише німецькою і англійською. Знання мови це така ж необхідність як страхування чи правильне місце відпочинку. 🤗 І так було приємно, що в мене фрази, які я вивчила на уроках, просто від зубів відлітали✅ Спробуйте курс! Він того вартий! І подорожуйте спокійно в своє задоволення :)
Iryna Rysak
Oct 1, 2019
Дякую, Олеся, за Ваш курс, Ваші старання донести його нам в легкій, цікавій та доступній формі. Вивчаючи англійську роками самостійно, з репетиторами, на курсах, я тільки зараз, за Вашою методикою, легко зрозуміла побудову речення, часи та багато іншого ( наприклад: коли я маю сказати must, а коли have to, чи should). А саме головне, що я змогла побороти той страх, щоб почати чи підтримати розмову з іноземцем. Звичайно, я ще маю зробити багато роботи, приділити більше часу для вивчення, але бар'єр подолано, мотивація є. Отже, курс «Англійська за два місяці» це є круто, це працює👍.
Olena Soltys
Sep 10, 2019
Дякую щиро Olesia Bondaruk за цікавий курс. Все стало набагато простіше для мене : відео-аудіо, фільми,музика. Матеріал в уроках дуже доступний, не нагружений філологічними термінами, що сприяє легкому вивченню. Дуже класна методика курсу і можна переглядати попередню пройдену тему якщо потрібно. Раджу усім вивчати англійську бо часи міняються вона стає все більше і більше потрібною !!!😃👍
Sofia Davidenko
Aug 15, 2019
Спасибо огромное Olesia Bondaruk за интерестный курс английского.🙂 Мне очень понравился Ваш курс. Сразу заметно, что была проделана колоссальная работа по созданию курса. Всё очень грамотно подобрано, а самое главное курс интерестный и лёгкий к восприятию. Этот курс сэкономил мне очень много времени. Хороший интенсивчик 🤗🙂😁. Могу его сравнить с хорошей книгой которую хочется дочитать. Советую всем, кто хочет быстро заговорить на английском языке 🙂
Iuliia Shvediuk
Jun 19, 2019
Курс правда оказался бомбическим! Очень много неожиданной информации для легкого обучения. Совсем новый взгляд на английский. Хотя раньше думала, что я железобетоная стена, которую тяжело чему либо научить... Леся твой курс- действительно открытие! Он уникален не только своим содержанием, но и тем, что ты не требуешь заучивать кучу информации. Highly recommend, как говориться.
Nataliya Grishina
Jun 18, 2019
Дуже вдячна Олесі за терпляче відношення та розуміння;) курс це просто якесь нове відкриття! англійська це не страшно, трішки часу , терпіння і наполегливості... головне почати і з кожним днем все стає зрозумілим! Стикаючись з різними ситуаціями ( що пов'язані з мовою) ти підтягуєш як магніт все більше і більше слів, висловів...це працює 🤗🥇🏆
Yuliya Denys
Jun 11, 2019
Хочу сказати велике ДЯКУЮ Олесі, за те що грамотно, цікаво та професійно підібраний матеріал для курсу! Мені дуже допомогла погрупована та чітко зібрана інформація, згадати все, що я вчив багато років тому, і закріпити це піснями та розмовними вправами!!!
Pavlo Byk
May 25, 2019
Пройшов курс «Англійська за 2 місяці». Перед цим довго ходив до репетиторів, дивився онлайн відео по вивченню англійської мови та все було дуже важко і повільно. Вже після проходження 1-го місяць, відчув високі результати! Ця методика дозволяє навіть не напрягаючись і не витрачаючи багато часу поринути в світ англіської мови і впевнено почуватись в англомовному середовищі навіть таким «лентяям» як я😅 Олеся, дякую, що ти вкладаєш душу в цю благодійну справу😊👍 вчіть англійську і буде Вам море по коліна)))
Бойко Олександр
May 14, 2019
Я дуже задоволена курсом навчання, який проводить Olesia Bondaruk, і рекомендую усім. Це класна і доступна програма навчання, до дрібниць продумана Олесею, навчання приносить море задоволення!!!
Мар'яна Слобода
Apr 30, 2019
Англійська мова відкриває нові можливості! Ще рік тому, я мріяла вивчити англійську, але не знала з чого розпочати вивчення. Дякуючи Олесі та курсу Англійська за 2 місяці, я пройшла програму від A до Я, структурувала всі знання граматики та почала сміливо розмовляти англійською, подолала мовний бар'єр, хоча раніше завжди переживала, що скажу щось неправильно. Також відкрила в собі нові таланти і вже маю роботу в іноземній компанії. Мрійте, ставте нові цілі і сміливо крокуйте до них. А Lucky Start вам допоможе ⭐⭐⭐
Інна Кокорська
Apr 16, 2019
Олеся, хотела поблагодарить тебя и LuckyStart за возможность интенсивного обучения английского. Программа для меня стала интересной своей методикой - никаких длительных уроков , зубрежки и нудных часов непонятной работы, все очень проходило легко и гармонично. Все, чего ожидала, то и получила от программы: информационное наполнение, дополнительные материалы, аудио, разъяснения личные…😉 it was amazing! За 2 месяца я многое для себя вынесла, по сравнению с прошлыми годами обучения и это факт 👩💼. Мой английский стал более уверенным и полезным в повседневной жизни, так как его использование приносит хорошие результаты и новые знания. #Рекомендую этот курс для #всех 👥, легко изучаем, а по временным затратам – очень удобен, когда тебе хочется, тогда и занимаешься 😉
Анна Дудукало
Mar 20, 2019
Олесечко, дякую тобі за терпіння!!! Я навчання розпочала взагалі з нуля!!!! До цього вивчала німецьку мову!!!! Все в навчанні просто і зрозуміло!!! Звичайно потрібно і самому навчатися, все залежить від власної мотивації! Якщо Вам потрібно дійсно вивчити англійську мову-рекомендую!!!
Оксана Пилипович
Jan 17, 2019
Всім хто хоче говорити англійською обов'язково раджу пройти курс « Англійська за два місяці» з Олесьою!!!! Неймовірно цікаво і взагалі без напрягу. Багато часу на скучні уроки - це не про цей курс, тут взагалі все по іншому. Результат є !!! Програма так складена, що абсолютно все , що потрібно для вас підготували . Олеся дуже доступно і зрозуміло роз'яснює , і стимулює так , що хочеться займатися. Ну, що там розповідати?!спробуйте і переконаєтеся! Це дійсно круто!
Тоня Горобець
Jan 8, 2019
Приєднуюсь до всіх вищенаписаних коментарів , і хочу добавити, що Олеся не тільки чудовий викладач, але й прекрасний психолог з яким вивчення англійської приносить задоволення, і тільки позитивні емоції. В результаті за курс "Англійська за 2 місяці" Я значно підвищив свій рівень англійської, що не вдавалося мені протягом навчання школі, університеті. Дякую Олеся😊😊😊
Andriy Vasechko
Jan 3, 2019
Англійську вчила в школі 40 років тому через силу і безуспішно. Коли вирішила йти на курс, були сумніви чи зможу? Але вони розвіялись на першому ж вебінарі. Курс- потужний поштовх до швидкого вивчення мови по системі поліглотів та лінгво- коучингу.Присутня також психологічна підтримка на шляху до справжнього знання мови. А ще, з такою симпатичною, завзятою, енергійною, щирою, впевненою викладачкою як Олеся, вчити англійську - одне задоволення!!!
Тетяна Гнечко
Dec 20, 2018
Однозначно беріть участь у даному курсі☝🏻☝🏻☝🏻 Мала досвід підготовки до співбесіди на англійській мові з Олесею🤗 я не лише подолала бар'єр спілкування, але й впевнено й спокійно почувала себе перед співбесідою💪🏻що дуже дивно для мене))) а я панікер ше той😅😅 В Олесі індивідуальний підхід до кожного, сучасна методика навчання та цікаві ресурси, якими користуюсь і досі 👩🏻🏫 І найголовніше - результат!!! В мене це успішне проходження співбесіди чим дуже завдячую Олесі🤗🤗🤗 буквально за декілька занять так круто мене підготувала)) Тому ставте цілі і впевнено ідіть до них💯а Олеся вам допоможе😉😉😉
Iryna Budai
Dec 16, 2018
Олеся, хочу поблагодорить тебя за этот замечательный курс!!! Я думала, что для меня выучить английский это не реально) Но благодаря курсу,я поняла что нет ничего невозможного) Никогда не думала, что учить английский может быть так интересно и так весело))) Он отличается от всех остальных курсов))Так что всем советую!!
Юлія Божинська
Sep 9, 2018
ЦЕ - щось нове і, я впевнений, такого ви ще не пробували... А, найголовніше, це дозволить вам і після курсу розвиватись і вчитись самому!!! А вратість, в порівнянні з репетиторством, просто смішна))) Рекомендую!!!)
Андрій Клоб
Sep 8, 2018
Я також проходжу зараз цей курс "Англійська за два місяці" мені подобається такий метод викладання. До цього курсу я мала деякі знання з англійської, але це було просто багато окремих слів, які я не могла використовувати в розмові. А тепер я знаю як правильно будувати речення в різних часах, ставити запитання. Дуже багато корисної інформації вкладено в цей курс, дуже зрозуміло, нічого зайвого, все легке для сприйняття. Викладач рекомендує хороші програми,які допомагають у вивченні англійської!
Альбіна Гудкова
Sep 7, 2018
Курс подготовлен очень профессионально, по данной методике интеренсно и легко изучать язык, после занятий понимаешь, что заговорить на английском реально. Олеся прекрасный преподаватель, к которому всегда можно обратиться, если что-то не понятно, она поможет, обьяснит, с ней изучение языка становится реальным!
Светлана Бутковская
Jun 20, 2018
Мой английский был на минимальном коммуникативном уровне. Пока я не начала заниматься по курсу Lucky Start. Все мои знания были разбросаны и находились в полном хаосе. А благодаря курсу, всё разложилось по полочкам, всё структурировалось и стало ясным! Последнее время я живу с семьёй в Чикаго, штат Иллинойс. И Английский мне жизненно необходим! Так вот, теперь я стала не только грамотнее говорить и правильно задавать вопросы, но и перестала бояться делать первый шаг. Буквально сегодня, разговорилась с таксистом и мы мило пообщались о семьях и планах на предстоящие праздники. А ведь раньше, я бы никогда не стала этого делать из-за страха сказать что-то не так. Столько возможностей и приятного общения было упущено! Но благодаря этому курсу, правильное начало заложено! В курсе всё построено так, что бы эти знания доставались нам с легкостью и что бы учение было приятным, а не чем то напряжным и не желанным. Единственное условие - честное прохождение всех нужных пунктов ЕЖЕДНЕВНО(!). Тогда и результат не заставит себя ждать! Я однозначно Рекомендую тем, кто хочет уверенно заговорить на английском уже в ближайшие 2 месяца и готов посвятить на это время! No pain, no gain - «Без труда не вытащишь рыбку из пруда»! Just start to speak English with Lucky Start 😉
Наталия Бурылина
Дуже рада, що пройшла курс разом з Олесею! Ніколи не думала, що вчити англійську так легко, а головне - доступно! Професійність Олесі і її любов до своєї роботи - це те, що допомогло мені досягти успіху у вивченні англійської, здолати мовний бар'єр, збагатити словниковий запас, стати впевненою в собі. На початку курсу я не могла говорити англійською, хоч деякі слова знала, погано сприймала їх на слух, боялася заговорити. Та зараз все змінилося: відчуваю себе "своєю" у колі іноземців. Жодного дня не пожалкувала, що вибрала цей курс, адже, це супер-курс! І раджу його всім, хто ще не вирішив, де вивчати англійську!😊
Yuliia Prokopenko
Я проходила курс «Англійська за 2 місяці» у липні-серпні. Хочу також залишити свій відгук. Щаслива, що прийняла таке рішення тоді, тому що в курсі дуже сильні мотиваційні вебінари, гарно підібрані матеріали в уроках, потрібна лексика для подорожей, знайомства, спілкування по телефону і т. п. Рекомендую цей курс усім бажаючим покращити свою англійську і не важливо, який у вас рівень зараз, тому що Олеся дає схему вивчення, яку можна використовувати по життю у всьому, за що ви будете братись. Особисто мені цей курс допоміг позбутися мовних бар'єрів та страхів, тепер я сміливо можу говорити англійською, а також поповнила свій словниковий запас. Рекомендую!👏
Юлия Кузмичёва
Працюючи за кордоном англійська мова є важлива для спілкування,а також це є покращення в плані фінансів. Даний курс англійської мови допоміг мені як початківцю за короткий термін розібратись з часами і з граматикою. Завдяки своїй наполегливій праці,І професійній роботі вчителя Олесі, я розмовляю англійською мовою. Курс просто бомба для тих хто хоче вивчити англійську мову. 😀🤗
Роман Долишний
Хотіла додати ложку дьогтю у бочку з медом...... ТА НЕМА. Незалежно від віку та напрямків діяльності, сімейного стану та зайнятості цей курс підійде будь - якій людині, яка хоче спілкуватися англійською. Коуч Олеся - цікавий співрозмовник, викладення матеріалу відбувається ненавязливо та доступно для різного рівня попередньої підготовки. Дякую за курс,дякую усім одногрупникам, дякую усім, хто приймав участь разом зі мною у спікінклубі!!!!! Сподіваюсь, що кожен, завдяки цьому курсу, став ще на один крок ближче до своєї мрії!!!!!
Анна Волкова
Дуже задоволена, що пройшла цей курс. Олеся дуже доступно і докладно все роз'яснила і допомогла впорядкувати попередні знання і багато чого побачити по новому. Схема навчання дуже цікава і доступна кожному. Я полюбила Англійську знову і буду продовжувати її вдосконалювати користуючись отриманими на курсі знаннями і методами. Дякую за цікавий для мене і вдалий експеримент. Рекомендую!
Олена Дем'янович
Дякую за курс «Англійська за 2 місяці». Це велика можливість досягти нових висот в житті. Завдяки курсу я підняла свій англійский з нуля. Дякую Олеся за твою роботу.
Анжела Романовна
Самое главное - это позитив в группе. У нас его было очень много, на каждом занятии. Олеся молодец. Одна из главных целей наших занятий было "Не сдаваться". Лично для меня такой подход, что учитель в тебя верит, не смотря на твои слабости в английском, (у каждого они разные) очень помогает в понимании этого прекрасного языка. Всем желаю продолжать «не сдаваться». Идти вперёд к своим мечтам. Все реально. Олеся ,спасибо за твой труд.
Lesia Stotsaa
Еще не закончился мой курс изучения,а я уже скучаю за всем этим учебным процессом😔 Почему я выбрала именно этот вид обучения? Потому что уроки построены реально не в напряг,а в удовольствие. Будучи мамой 2 деток,мне подошел идеально. Так как не нужно сидеть за стопками книг,словарей и тетрадей. И не важно на каком этапе покорения английского Вы сейчас, я Рекомендую Вам милого,компетентного преподавателя- Olesia Bondaruk!☘
Katjusha Sapa
Англійська завжди здавалася мені чимось дуже далеким....Багато разів починала вивчення...і це ні до чого не приводило(((.Пройшовши курс з Олесею....все стало на свої місця.Англійська тепер реальна і дуже логічна.Освоїла граматику , позбулася мовного барьєру.....і маю велике бажання удосконалювати свою англ.Дякую Олеся))!
Галина Кинів
Я взагалі не вчив англійську в школі і до початку вивчення курсу знання були відверто кажучи на примітивному рівні. Значних результатів від занять не чекав, були присутні великі сумніви щодо його ефективності. Але вони швидко розвіялися. Курс не передбачає нудного марудного заучування матеріалу, заняття побудовані дуже цікаво. Граматику і лексику суттєво підтягнув, з'явилось розуміння правильної побудови речень і запитань. Абсолютно новим для мене були «крилаті фрази» і абсолютно неочікуваний їх переклад. Це було відкриттям для мене. Зе бест оф зе бест - це спікін-клаби! Коуч з повним розумінням і відповідальністю ставиться до своєї роботи, з увагою до кожного учня! Працювати було надзвичайно легко і приємно! Рекомендую курс усім, у кого є тверде бажання підтягнути рівень англійської. Це того варте!
Iurii Romanuk
Курс дуже ефективний! Вивчала англійську в Lucky Start в травні-червні. Цей курс допоміг мені за короткий термін систематизувати всю граматику, зрозуміти часи:🕰️ коли і що використовувати, швидко і легко поповнити лексичний запас. І найголовніше, побороти мовний бар'єр. Вчити англійську з коучем дуже легко і з задоволенням. 👉Рекомендую цей курс усім, хто хоче легко і впевнено спілкуватися англійською за дуже короткий час.
Інна Кокорська
Проходила курс "Англійська за 2 місяці", перед тим, як записатися на курс, були сумніви - лише 2 місяці? це не реально )))) Але зважилась і дуже задоволена курсом. Все зрозуміло і дуже цікаво, всього 2 години в день і результат не заставить себе чекати. Не реальне стає реальним ))). Дякую, Олеся,за таку можливість,за допомогу і підтримку😊
Nataliia Panteleymonova
Навчалась на курсi. Хочу сказати, що досi жодна практика та заняття не були настiльки цiкавими, простими та ефективними. I найголовнiше, все залежить вiд власного бажання. Рекомендую, раджу усiм, в кого є бажання почати розумiти та розмовляти англiйською. Не залежно вiд вiку, зайнятостi чи iнших обставин! Олеся, дякую!!!
Таня Милютина
Пройшов курс «Англійська за 2 місяці». Перед цим довго ходив до репетиторів, дивився онлайн відео по вивченню англійської мови та все було дуже важко і повільно. Вже після проходження 1-го місяць, відчув високі результати! Ця методика дозволяє навіть не напрягаючись і не витрачаючи багато часу поринути в світ англіської мови і впевнено почуватись в англомовному середовищі навіть таким «лентяям» як я😅 Олеся, дякую, що ти вкладаєш душу в цю благодійну справу😊👍 вчіть англійську і буде Вам море по коліна)))
Бойко Олександр
Коуч играет огромную роль в достижении цели 😉 столько лет проведенных в школе, институте, языковых курсах и дома за книжками давали лишь временый результат на момент "срочно надо" и успешно отлаживался в стопочку, если "пока не надо". Два месяца ежедневных обучений погружают в другой мир, мир в котром не представляешь себя без английского, что приучает к систематичности в изучения и просто общению не только на родном языке!
Елена Мединская
Хочу написать свои впечатления об окончании этого курса! Методика очень интересная,никаких зубрёжек и домашних заданий, все делала с огромным удовольствием! Слушаешь любимые музыку на английском и начинаешь ее понимать, грамматика которая казалась недоступной,начинает тебе нравиться, разговорный клуб, новые иностранные знакомства и многое другое. Все это, преподаёт очень внимательный и отзывчивый профессионал своего дела Олеся Бондарук. I would highly recommend this course😊
Margarita Boiko
Привіт 👋. Мене звати Марина. 🙂 Я давно мріяла удосконалити свої знання з англійської мови для того, щоб вільно відчувати себе в англомовному середовищі. Адже сучасному світі англійська мова є необхідністю.Все не вистачало часу та дисципліни. Я щаслива, що доля познайомила мене з Олесею. Не вагаючись, я прийшла на курс. Від курсу я очікувала цікавої програми, ретельного роз'яснення матеріалів. В результаті я отримала прекрасного педагога, багато нових друзів, (як співвітчизників так і іноземців), цікаву та зрозумілу інформацію для вивчення мови. Тепер я подолала свій мовний бар'єр, я впевнено почуваю себе у англомовному середовищі, я переглядаю фільми і слухаю пісні англійською мовою. Завдяки цьому курсу моя англійська мова стала досконаліша. Я рекомендую цей курс для тих, хто за 2 місяці хоче мати можливість використовувати англійську мову для навчання, бізнесу, подорожей та спілкування. Для тих, хто ще не вчив але має бажання. Для тих, хто вже вчив, але не мав результату. З ЦИМ КУРСОМ ВИ ГАРАНТОВАНО БУДЕТЕ МАТИ РЕЗУЛЬТАТ. Перед Вами відкриється безліч можливостей. Не пропустіть Ваш шанс отримати життя наповнене новими фарбами!!! БАЖАЮ УСПІХІВ 😉
Marina Pavlovska
Хочу поділитися враженнями від курсу " Англійська за два місяці". Я навчалась на курсі у травні-липня 2018 року. До проходження курсу, англійська мова була лише моя мрія!!! Два роки вже вчила її, пів року вчила з репетитором, але так і не заговорила. Після двох недільного вивчення мови на даному курсі я вже розуміла пісні, полетіла за кордон і змогла замовити собі їжу в кафе. Тобто вже на елементарному рівні я розмовляла!І І це дуже круто!!! Я просто щаслива, що познайомилась з Олесею і нарешті аж тут моя мрія вивчити англійську здійснилась!!!👌 Тепер можу говорити англійською по Skype. Ви уявляєте????? Я...... ГОВОРЮ АНГЛІЙСЬКОЮ!!!! Сама собі не вірю!!! Бо колись я думала, що це не реально!!! Де брати співрозмовників, цього теж вчить курс. Це дійсно унікальна методика вивчення англійської мови, яка ще й пропрацьовує страхи та стереотипи, які в нас закладені з дитинства. І коштує смішні гроші. Бо я навчалась, за дуже великі гроші, але так і не заговорила. А тут просто диво....🤔 Я можу спілкуватись на побутовому рівні з іноземцями. Щиро дякую Олесі, за її старанну роботу і терпіння до нас. Та бажаю надалі творити свої чудеса з вивченнями мов. А ще, друзі, вчіть англійську, і не просто вчіть, а вчіть її в кайф, в своє задоволення і подорожуйте по світі, з радістю і впевненністю, що вас зрозуміють і ви зрозумієте!!!!😃Good luck!!! See you!!!
Ирина Овчинникова
Якщо англійська це не для Вас? 🤔То Вам тільки сюди..😉 Цей курс показав мені, що вчити мову може бути цікаво.. з кожним днем приходить розуміння, що це реально! Дякую, Олеся, що дала можливість відкрити, дотепер незвіданий світ англійської!
Oksana Valchuk
Займалася з Олесею індивідуально, дякуючи їй я здала перехідний екзамен на В2 business і відкрила візу в США, а також навчилася любити англійську! Що дуже дивно, бо ще пару місяців тому думала, що це найгірша каторга і половина фільмів англійською для мене звучали , як заклинання 😂 Олеся не просто "репетитор " , а заряд мотивації , та, хто допоможе повірити в себе і свої сили!
Юлия Чеховска
Привіт. Мене звати Ніна. Я ще не закінчила курс "Англійська за два місяці". Пройшла 4 тижні. І хочу сказати, що відмовлятись не буду, а навпаки буду продовжувати, тому що результат є вже. Методика, яку пропонує Lucky-Start дуже хорошо, і заняття з Олесею мотивують не тільки на англійську мову а і на інші види нашої діяльності як вдома так і нароботі. Великий заряд позитиву!!! Уроки доступні, структуровані та продумані. Хороша основна база граматики та лексики для базового спілкування. Багато хорошої інформації/джерел/ он-лайн словників на майбутнє, як саме правильно продовжувати вчити, або навіть краще сказати, пізнавати англійську мову. Щасливий початок є, а далі все залежить від нашого бажання та потреби. Я щаслива що випадково побачила на фейсбуці Олесине оголошення, одразу спробувала і вже маю результати. Рекомендую!!!!
Nina Palamarchuk
Завжди мріяла вивчити добре англійську мову, але бракувало підтримки та мотивації. В курсі "Lucky Start" це все є. Навчання проходить легко та невимушено, тому що все зрозуміло і дуже цікаво. Після розмовного клубу з викладачем Браяном стало зрозуміло, що це працює і я добре розумію носія мови. Дев'ять тижнів пролетіло дуже швидко, аж шкода, що вже не буде того нетерплячого очікування нового уроку. Дуже-дуже вдячна Олесі за її працьовитість та відданість тому, що вона робить!!! Це дуже потрібно!
Lilya Ruda
Олеся, перш за все, дуже вдячна за такий неймовірно цікавий курс! Намагалась вчити мову різними способами, і всі вони були схожі, а ваш курс я б назвала " Англійська в задоволення". У свою роботу ви вклали душу, тому і вчити мову хочеться по вашому курсу. Це цікаво і захоплююче! Це новий сучаний і природній метод вивчення! Коли не маєш часу, можеш просто слухати чарівну ненав'язливу музику. Коротенькі аудіо легко запам'ятовуються. Олеся, ви - просто професіонал своєї справи. Завдяки цьому курсу, я зрозуміла, що заговорю англійському до такого рівня, до якого я сама захочу і це все можливо, тим більше, коли вивчення мови перетворилось у задоволення і стиль життя. Дуже рада, що випадково прочитала пост Олесі " Англійська за 2 місяці" і, незадумуючись, взяла його. Ні разу про це не пошкодувала і раджу кожному, хто хоче говорити англійською, спробувати. Ви просто отримаєте задоволення!
ksana Prokhorova
Всім привіт. Я пройшов курс від Lucky Start і дуже задоволений. Спочатку був сумнів, як це заговорити за два місяці, але тільки розпочавши зрозумів, що все реально. Головне старання, багато зусиль і праці. Олесі, велике дякую. В курсі зібрана сама корисна і потрібна інформація. Мотиваційні вебінари надихали, після них і думки не було про лінь. Рекомендую всім пройти цей курс!!! Все залежить від вас, а цей курс дійсно Lucky Start :)
Антон Солобутов
Дуже вдячна пані Олесі за такий змістовний і продуктивний курс! Не сподівалася що за такий короткий час, можна одягти зразкових результатів. Дуже важлива підтримка пані Олеся, вона завжди готова допомогти, пояснити якщо щось не зрозуміло! Дуже було цікаво і легко, рекомендую всім цей курс, хто має бажання покращити свої знання з англійської мови, але ще не вирішив де вивчати!
Ulyana Korol
Вот и подходит к завершению курс"Англійська за 2 місяці" . Прежде всего хочу поблагодарить создателей этого курса, а особенно тебя Олеся. Спасибо большое за ваш труд, курс действительно был очень интересным. Я никогда не думала что можно выучить такой сложный язык на одном дыхании. Очень интересные вебинары.Теперь я без преград могу общаться с друзьями и на работе, Рекомендую всем, кто ещё не сделал свой выбор в изучении языка, записывайте на курс, и изучайте английский язык без преград. Спасибо большое
Лариса Теслюк
Англійську мову вивчав раніше,але через силу і без натхнення. Мій англійський був на мінімальному рівні. Все,що я знав було наче в тумані,ніби знаю,а говорити не можу. Випадково дізнався про курс вивчення англійської і вирішив спробувати,про що не шкодую. Рекомендую цей курс усім бажаючим вивчити та покращити свій англійський. Олеся доступно пояснює і мотивує на навчання,а це дуже важливо. Особисто мені цей курс допоміг позбутися страху у вивченні мови та подолання мовного бар'єру. Рекомендую!
Yurii Dmukhivskyi
Дякую Олеся за курс англійської!!!Особисто для мене це був важкий шлях,але це тільки через брак часу!Зате тепер після Ваших уроків мені дуже просто навчатися далі!Ваші уроки дійсно легкодоступні,навіть таким чайникам як я🙂,ще раз дякую!!!
Наталья Куцько
Залиште відгук
Про навчання