Експрес-курс англійської мови для підготовки до співбесіди
Вивчай англійську та отримуй роботу своєї мрії
Підготуйся до співбесіди на англійській мові
Впевнене володіння англійською мовою може стати саме тією деталлю, яка забезпечить вам перевагу над іншими кандидатами.
Коли справи доходять до співбесіди, зазвичай у людей вже просто не залишається часу на повний курс англійської, який триває кілька місяців, або навіть більше.
Наш спеціалізований курс ідеально підходить для людей, яких в найближчому майбутньому чекає співбесіда англійською мовою.
Програма сфокусована на розмовну англійську та опанування необхідної лексики. Цьому приділяється більша частина часу. Також, під час занять повторюються основи граматики.
Пройшовши наш короткий курс, Ви познайомитесь з новими словами, які зможете використовувати під час співбесіди, навчитесь із легкістю відповідати навіть на важкі запитання, а також задавати власні питання стосовно майбутньої роботи.
Займаючись індивідуально з викладачем, а також беручи участь у наших розмовних клубах, Ви можете змоделювати ситуацію інтерв'ю і потренуватися проходити співбесіду. Це дозволить Вам довести необхідні фрази до автоматизму і говорити з більшою впевненістю.
Для запису на цей курс необхідно володіти базовою англійською мовою. Пройдіть тест і запишіться на онлайн зустріч з викладачем вже сьогодні!
Маєш бажання підготуватись до співбесіди на англійській мові?